
Bewertungen Strugar Karosseriebau und Fahrzeug-Lackierbetrieb...
Anzahl der Besuche des Profils:
Prüfen
Alle
Positiv
Negativ
Nicht bewertet
Neueste Bewertungen
Alle
Elisa
Gibt es klare Ziele bei Strugar Karosseriebau und Fahrzeug-Lackierbetrieb...?
Były pracownik
Nie polecam!
Praca na własnej działalności za 12/13 euro ( stawka stała, zero dopłaty za nadgodziny i soboty, niedziele).
Problemy z małą przerwą na papierosa, fatalna atmosfera.
Pracownicy rzucający kłody pod nogi i zero jakiejkolwiek współpracy. Szefowstwo których nic nie interesuje (Polacy).
Zakwaterowanie płatne w bardzo słabych warunkach (pleśń , smród, brud) i częste libacje alkoholowe i nie tylko.
Ilona
Schlechter Service, Versprechen werden nicht eingehalten
Anja
Gibt es Betriebsferien bei Strugar Karosseriebau und Fahrzeug-Lackierbetrieb...?