Bewertungen HV Stoll
Wir warten auf neue Informationen über HV Stoll. Sollte sich jetzt etwas in Bezug auf Arbeit dort geändert haben, denn immer noch gibt es keine neuen Infos von Ihnen, sagt bescheid.
To fikcyjna firma. Korupcja. Hala-Wszędzie kamery, nie wiem kto monituruje to miejsce. Ludzie uzależnieni od oparów lakieru. Głośne maszyny. Pranie mózgu poprzez pisanie i mówienie. Żadnych przepisów higieny pracy, wszystko stare, żadnych przepisów bhp, mobing, znęcanie się psychiczne, fałszywa umowa o pracę, muszą czyścić toalety, wynosić śmieci, oprócz normalnego stanowiska pracy, prześladowanie w internecie po pracy. Szkodliwe warunki pracy. Zgłosiłam do do wielu jednostek kontrolnych, nikt z tym nic nie robi... Fałszywe rozliczenie zarobków. Gdzie jest prawo? Żyjemy w 21 wieku w Europie...Co to w ogóle jest... Mordercy
Wie wird Sommerurlaub bei HV Stoll in Haiger im Jahresgespräch thematisiert?