Bewertung 4.3 /5

2 Sterne
0% Bewertungen
1 Stern
0% Bewertungen

Wie können die Mitarbeiter von PeTraLog in Rangsdorf ihre Fähigkeiten und Erfahrungen innerhalb des Unternehmens einbringen?

Alle
Beliebteste Bewertung
Die beliebteste Bewertung unter GoWork-Benutzern
Pawel
Datum des Ereignisses 2023-01-16

Chcialem sie podzielic moim doswiadczeniem z ta agencja. Najlepsza jaka znam. Moi koledzy tez pracuja z mojego polecenia za co dostalem jeszcze pieniadze. Wyplata na czas a nawet wczesniej, bardzo mile i pomocne panie, dobra praca i nie ma zadnego problemu ze zjazdami do Polski. Warto tu sprobowac i olac innych oszustow a nie raz juz sie przejechalem.nPozdrawiam.

Guten Tag,

bitte nehmen Sie mit uns Kontakt auf damit wir Ihnen unser Angebot vorstellen können.

Viele Grüße
Petralog GmbH

Marcin
Datum des Ereignisses 2024-03-15

Zgadzam się! Swietne osoby, zawsze pomogą gdy pojawi się problem ;)

Git
Ehemaliger Mitarbeiter
Datum des Ereignisses 2024-03-25
Benutzerbewertung:

Ok, es funktioniert gut mit einem netten Team.

Fabio

Welche Stelle haben Sie eingenommen oder nehmen Sie ein?

Luisa
Datum des Ereignisses 2023-07-19

Was sind die Kriterien für die Auswahl der geeigneten Bewerber für die Stelle als Kraftfahrer bei PeTraLog? Sind weitere Kenntnisse oder Erfahrungen erforderlich?

Unternehmer!

Fangen Sie an, den Thread Ihres Unternehmens zu verwalten. Ihr Thread wurde besucht von:511 einzigartige Besucher

Weitere Informationen
Dariusz Bak
Angestellter
Datum des Ereignisses 2023-05-15
Benutzerbewertung:

Jedna z Lepszych firm kasa przed czasem, czytelne rozliczenie (lohnabrechnung) super koordynacja Pomocne Dziewczyny Pozdrawiam biuro w Königs Wusterhausen Gorąco Polecam

Panie Dariuszu,

serdecznie dziekujemy za te pozytywna opinie. Bardzo nam milo, ze jest Pan zadowolony ze wspolpracy z nami.

Krzysiek
Datum des Ereignisses 2022-11-03

Witam. Czy firma Petralog oferuje niemiecka umowe o prace ?

Nils

I jak szybko można dostać umowę? Może ktoś napisać więcej?

PeTraLog

Tak, oferujemy niemiecka umowe o prace.

PeTraLog

Przedwstepna umowe o prace otrzyma Pan w momencie kiedy zdecyduje sie Pan na wspolprace z nami i jesli nasz klient bedzie zainteresowany Pana kandydatura na wskazane stanowisko pracy. Po przyjezdzie do otrzyma Pan pelna umowe na miejscu, osobiscie od naszego dysponenta.

W razie dodatkowych pytan, zapraszamy do kontaktu.

Datum des Ereignisses 2022-10-24

(vom Administrator gelöscht)

felix

A dostajesz jakieś bonusy albo premie? Trzeba mieć doświadczenie, żeby tam pracować?

Andrju

nie wiem jeszcze bo krotko pracuje ale na mieszkaniu mozna zaoszczedzic bo firma duzo doplaca.

felix

Ok, dzięki za informacje

PeTraLog

Dzien dobry :) Dziekujemy serdecznie za pozytywna opinie. Jesli cokolwiek przeszkadza Panu w trybie pracy, to zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy. Petralog Team.

Pracownik
Datum des Ereignisses 2022-10-08

Jak na agencje to mozna dobrze zarobic. Najwazniejsze dla mnie jest to, ze nie jezdze po calych Niemchech co tydzien w inne miejsce bo mam tu prace w jednej firmie.

Dominik

A czy firma bez problemu załatwia zakwaterowanie? I czy trzeba znać super niemiecki?

anonym

Dziekujemy serdecznie za opinie :)
Pozdrawiamy serdecznie.

PeTraLog

Tak, pomagamy w zalatwieniu zakwaterowania.
Jesli chodzi o jezyk niemiecki, to posiadamy sporo roznych ofert dlatego najlepiej jesli skontaktuje sie Pan z nami i wtedy postaramy sie znalezc odpowiednia oferte dla Pana.

Zapraszamy do kontaktu

Z pozdrowieniami

Zadowolony
Datum des Ereignisses 2022-09-12

Super agencja ! Polecam.

wiesio
Datum des Ereignisses 2022-08-08
Benutzerbewertung:

Pracuje od trzech miesiecy. Trafila mi sie praca przy jachtach. Na razie nic zlego nie moge powiedziec. Kwatera tania i fajni koledzy. Pieniadze sie zgadzaja.

PeTraLog Team

Dziekujemy za pozytywna opinie !
Cieszymy sie, ze jest Pan zadowolony z naszej wspolpracy.

Romek
Datum des Ereignisses 2022-07-29

Polecam szczerze. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, dlugotrwale zlecenia i praca przy granicy. Pieniadze zawsze na czas i mozna tez brac zaliczki. Bardzo dobra i uczciwa agencja.

Dziekujemy za pozytywna opinie !
Bardzo nam milo czytac takie slowa.

Jan
Datum des Ereignisses 2022-06-02
Benutzerbewertung:

Bardzo dobra agencja pracy. Uczciwe stawki. Szczerze polecam.

Kamil

moge tylko potwierdzic. Pierwszy raz spotykam sie z uczciwa agencja. Dobre stawki i praca na dlugo w jednej firmie.

Dziekujemy !

Serdeczne pozdrownienia

Dziekujemy !

Datum des Ereignisses 2021-04-06

Kommentar wurde vom Administrator wegen Nichteinhaltung der Forenregeln entfernt

Dzien dobry,

prosimy o szczegoly tej negatywnej oceny.
Z checia porozmawiamy o tym i wezmiemy Pana opinie pod uwage.
Zachecamy do kontaktu.

Petralog Team

Bietet PeTraLog in Rangsdorf Arbeitsplätze für ausländische Mitarbeiter an?

Datum des Ereignisses 2023-08-07

Ja, das ist möglich. Wenn Sie aber aus einem Land außerhalb der Europa kommen dann müssen Sie Arbeitserlaubnis haben. Für weiteren Fragen stehen wir Ihnen gerne zu Verfügung.

Freundliche Grüße
Petralog Team

Manche Unternehmen erlauben überhaupt kein Home Office. Wie ist das bei PeTraLog in Rangsdorf?

Datum des Ereignisses 2023-08-07

Wir erlauben Home Office für unsere interne Mitarbeiter.
Für weiteren Fragen stehen wir Ihnen gerne zu Verfügung.

Freundliche Grüße
Petralog Team

Achtung, neues Angebot von PeTraLog! Sie suchen nach Kommissionierer, beweisen!

Eine weitere Rekrutierung in PeTraLog, diesmal für die Position Industrieelektriker.